Po co są tankbagi??>

Przewożenie bagażu motocyklem jest zdecydowanie trudniejszym zadaniem, niż przewożenie towaru w samochodzie. Na szczęście producenci oferują specjalne siatki, kufry i tankbagi, dzięki którym można w wygodny i bezpieczny sposób przewieźć nawet spory bagaż swoim ulubionym motocyklem. 


Tankbag do zadań specjalnych


Popularny tankbag to nic innego jak zwykła torba, która najczęściej znajduje się na zbiorniku paliwa. W dzisiejszych czasach tankbagi wykonane są przeważnie z wysokiej jakości tekstylnych materiałów, dzięki czemu ich cena jest bardzo atrakcyjna. Akcesoria tego typu są najlepszą alternatywą dla plecaków motocyklowych, które w wielu przypadkach są bardzo uciążliwe podczas podróży. Godne uwagi są także specjalne tankbagi, które wyposażone są w taśmę, dzięki czemu można je nosić na ramieniu. 


Co można przewozić w tankbagach?


W tankbagach bez żadnego większego problemu można przewozić przewodniki, mapy drogowe, nawigację GPS, latarkę, prowiant i wiele innych drobiazgów, które nie mieszą się w kieszeni. Pamiętać należy jednak o tym, że zbyt duży tankbag może niestety przeszkadzać podczas jazdy, dlatego też warto postawić na mniejsze modele. Godne uwagi są te produkty, które mają magnetyczne podstawy, dzięki czemu torba doskonale trzyma się zbiornika paliwa. Jest to bardzo proste i wbrew pozorom niesłychanie wygodne rozwiązanie. Aby nie zarysować lakieru warto na zbiornik położyć specjalną folię.
Tags: