Kask integralny hjc rpha 11?>

Dobry kask to podstawa. Wśród motocyklistów dużą popularnością cieszył się model RPHA 10 Plus. Kask integralny HJC RPHA 11 to jego unowocześniona wersja, dobrze przyjęta między innymi przez wielu motocyklistów rajdowych.

Widoczność i bezpieczeństwo


Jedną z głównych zalet kasku jest wykonana przy użyciu najnowszych technologii skorupa, która zapewnia dużej klasy odporność na uszkodzenia mechaniczne. Składa się ona z różnego rodzaju włókien, między innymi węglowego, szklanego i aramidowego, połączonych w zwarty i jednocześnie opływowy kształt. Szerokie pole widzenia zapewnia użytkownikom nowy kształt wizjera. Dodatkową zaletą jest umiejscowienie specjalnego kanału, który umożliwi łatwe zakładanie kasku dla motocyklistów noszących okulary. Wizjer można podnieść w sposób łatwy i bezproblemowy. Wystarczy po prostu przycisnąć zamknięcie. Szybkę można wymienić bez konieczności użycia jakichkolwiek narzędzi.

Wzorowa wentylacja


System wentylacyjny w kasku integralnym HJC RPHA 11 składa się z wlotów powietrza umiejscowionych nad szycie kasku, szczęce oraz nad wizjerem. Przepływ powietrza może być w łatwy sposób regulowany. Umożliwiają to pokryte gumą przełączniki. Wyloty z tyłu kasku oraz kratownice po bokach usuwają z wnętrza kasku ciepłe powietrze oraz wilgoć. 

HJC RPHA 11 to nowoczesny sportowy kask. Jego lekkość, wytrzymałość oraz właściwości wentylacyjne i tłumiące hałas stawiają go wśród najlepszych kasków integralnych.
Tags: